Aydın Nazilli Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Aydın Nazilli Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Aydın Nazilli Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Aydın Nazilli Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02563120000 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
**YEŞİL MAHALLE 622. SOKAK NO:2 NAZİLLİ/AYDIN**
**BOZDOĞAN İLÇE HASTANESİ : ÇARŞI MAHALLESİ OKULLAR CADDESİ NO:85**
**KARACASU EK HİZMET BİNASI
YAYLALI MAHALLESİ, M. KEMAL PAŞA CD., 09370 KARACASU/AYDIN
İnternet Sitesi
https://nazillidh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Aydın Nazilli Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Aydın Nazilli Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Aydın Nazilli Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Aydın Nazilli Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Aydın Nazilli Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com