Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02243668560 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
MERKEZ BİNA =MİMAR SİNAN MAH.EMNİYET CAD.NO:13 YILDIRIM/BURSA

ATAEVLER SEMT POLİKLİNİĞİ= 75. YIL BULVARI, PARK CADDESİ, NO:1 NİLÜFER/BURSA (BURSA KAMU HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ BİNASI)
ATAEVLER SEMT POLİKLİNİĞİ TEL:224 502 02 16

İnternet Sitesi
https://bursaadsh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

 

Bursa İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com