İstanbul Şehir Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

İstanbul Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan İstanbul Şehir Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Şehir Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

 

Telefon
( 00 212 909 ) Aramak İçin Tıklayınız60 00
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
Başakşehir Mahallesi G-434 Caddesi No: 2L Başakşehir / İSTANBUL
İnternet Sitesi
camsakurasehir.saglik.gov.tr

 

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. İstanbul Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: İstanbul Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak İstanbul Şehir Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Yol Tarifi Al

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi birçok farklı özelliği ile beraber hizmet vermeye başlayan bir hastanedir. Başakşehir ilçesinde yer alan hastane konum olarak çok rahat bulunabilecek bir yerde olup çok rahat bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. İnşaatı 4 yıl sürmüş ve 2020 yılında tamamlanarak hizmete geçen bir hastanedir. Çok büyük bir alana sahiptir. Sismik izolatörü ile beraber dünyada en büyük deprem izolatörlü bina olarak karşımıza çıkan bir hastanedir. 2000 kadar Sismik izolatör bulundurur. Yani deprem anında bile hastaların tedavisine devam edilebilir. Bu özellik çok önemli ve geri teknoloji olduğundan çok değerli bir özelliktir. Dünyadaki en büyük taban izolasyonlu bina olarak bilinir. Son teknolojiler ile inşa edilen binası çok konuşularak birçok kişinin dikkatini çekmiştir.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Özellikleri

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi çok büyük bir alana konumlandırılmış bir hastanedir. Bir ana bina ve 6 bloktan oluşan bir yapısı vardır. 3 tane helikopter pistine sahiptir ve 8000 kadar Park kapasitesine sahip bir hastanedir. 8 hastaneden oluşan Şehir Hastanesi 6 tane bloğu bulunur. Bu bloklarda genel cerrahi, Pediatri, ortopedi, nöroloji, jinekolog, kalp damar cerrahisi, Onkoloji bölümleri bulunur. Ayrıca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ve psikiyatri hastaneleri de yerleşkede yer alır. 725 tane klinik sahibi olarak her türlü hastalığın tedavisini yapan bir hastanedir. Yatak kapasitesi çok fazla olarak karşımıza çıkar. 2.600 kadar yatak kapasitesi bulunan bir hastanedir.

Bunların yanı sıra 28 doğumhane 90 ameliyathane ve 16 yataklı yanık merkezi bulunur. Yeni doğan bebekler için  ve yetişkinler için de toplam 426 tane yoğun bakım ünitesi bulunur. Günlük 32000 kadar hastaya klinik destek verebilecek bir kapasiteye sahiptir. Ayrıca 4300 kadar sağlık personeli bulundurarak her daim hizmete hazırdır. 4000 kadar servis personeli ve 810 kadar da yönetim personeli görev yapar. Bu sayede hastanenin çok donanımlı bir kadrosu olduğunu görmekteyiz. Hizmetlerine devam eden bu kadro çok sağlam bir kadrodan oluştuğunu söyleyebiliriz. Hastanelerdeki farklı bölümlerinde ayrı ayrı yatak kapasiteleri olduğunu bilmekteyiz. Birçok hizmetinden yararlanmak için sadece randevu alarak muayene olmaya gidebilirsiniz. Üstelik çok kolay bir şekilde hastaneye ulaşım sağlayabilme imkânınız bulunur.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Randevu

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi birçok yönden hızlı bir şekilde çalışan bir hastanedir. Ayrıca birçok farklı özelliği sayesinde hastalıkların tedavisinde çok hızlı çalışırlar. Birçok uzman gözetiminde hastaların tedavileri çok hassas bir şekilde yapılır. Özellikle  tahliller ve sonuçları konusunda çok hassas davranarak özenle tahlilleri yaparlar. Tahlil sonuçlarına hastaneye gelmeden de evden ulaşabilme imkânınız bulunur. Tahlil sonuçlarının e-nabız veya MHRS sistemleri üzerinden kontrol ederek görebilirsiniz. Bu sayede şehir karışıklığına girmeden evden tahlil sonuçlarınıza göz atabilme imkânınız olur. Tahlil sonuçlarınıza ulaştıktan sonra hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com