İzmir Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 İzmir Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan İzmir Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda İzmir Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02326312894 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
İSLAMSARAY MAHALLESİ ADNAN MENDERES BULVARI NO :223 BERGAMA
İnternet Sitesi
bergamadh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. İzmir Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: İzmir Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak İzmir Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

İzmir Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

İzmir Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com