Kahraman Maraş Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Kahraman Maraş Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Kahraman Maraş Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Kahraman Maraş Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03442366825 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
YAVUZ SELİM MAH.RECEP TAYYİP ERDOĞAN BLV. 73051.SOKAK NO:2
DULKADİROĞLU/KAHRAMANMARAŞ
İnternet Sitesi
https://kmarasadsh.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Kahraman Maraş Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Kahraman Maraş Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Kahraman Maraş Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Kahraman Maraş Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Kahraman Maraş Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

 

Kahraman İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com