Kayseri Erciyes Üniversitesi Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Kayseri Erciyes Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Kayseri Erciyes Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Kayseri Erciyes Üniversitesi Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 00 352 207 ) Aramak İçin Tıklayınız66 66
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
Köşk Mah. Prof. Dr. Turhan Feyzioğlu Cad. No:42 38039 Melikgazi/Kayseri
İnternet Sitesi
https://www.erciyes.edu.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Kayseri Erciyes Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Kayseri Erciyes Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Kayseri Erciyes Üniversitesi Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Kayseri Erciyes Üniversitesi Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Kayseri Erciyes Üniversitesi Hastanesi Doktorları

 

Kayseri İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com