Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02884171224 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
LÜLEBURGAZ MERKEZ( 1. BİNA ):
İSTANBUL CADDESİ NO.174 İSTİKLAL MAH LÜLEBURGAZ/KIRKLARELİ
—————————————–
LÜLEBURGAZ EK BİNA (ESKİ SSK)
YILDIZ MAHALLESİ DONATIM SOKAK NO:4 EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ARKASI
İnternet Sitesi
https://luleburgazdh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com