Kocaeli Dilovasi Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

Kocaeli Dilovasi Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Kocaeli Dilovasi Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Kocaeli Dilovasi Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

 

Telefon
( 02627541523 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ÇERKEŞLİ KÖYÜ MEVKİİ TURGUT ÖZAL MAH. NO:34, 315. SK, DİLOVASI
İnternet Sitesi
https://dilovasidh.saglik.gov.tr/

 

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Kocaeli Dilovasi Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Laboratuvar sonuçları, butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Kocaeli Dilovasi Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Kocaeli Dilovasi Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Kocaeli Dilovasi Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com