Mersin Şehir Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

Mersin Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Mersin Şehir Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Mersin Şehir Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

 

Telefon
( 03242251000 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
KORUKENT MAH.96015 SK.33240 TOROSLAR/MERSİN.
İnternet Sitesi
https://mersinsehir.saglik.gov.tr/

 

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Mersin Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Mersin Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Mersin Şehir Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Mersin Şehir Hastanesi

Mersin Şehir Hastanesi kaliteli ve hassas hizmetleri ile birçok hastasına hizmet veriyor. Hizmetlerinden birçok kişi memnun kalıyor ve sağlığına kavuşuyor. Böylece hiçbir şekilde bir problem çıkmadan hastane hizmet vermeye devam ediyor. Mersin Şehir Hastanesi birçok hastaneden daha gelişmiş ve kaliteli hizmetleri ile bilinen bir hastanedir. Hızlı bir şekilde randevularınızı alarak istediğiniz bölüme tedavi olmaya başlayabilirsiniz. Üstelik tahlil sonuçları ile de hızlı çıkması ile bilindiği için hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca tahlil sonuçlarınızı Hastaneye gitmeden evden de görebilirsiniz. Tahlil sonuçları hızlı bir şekilde çıktığı için hastalığımızın teşhisi nedir çok kolay bir şekilde kısa bir süre içerisinde koyabilmek mümkün oluyor. Bu avantajdan dolayı Mersin Şehir Hastanesi memnuniyetle tercih edilen bir hastanedir.

Mersin Şehir Hastanesi Özellikleri

Mersin Şehir Hastanesi 3 senede yapılan bir Şehir Hastanesi olma özelliğini taşır. Aynı zamanda Mersin Şehir Hastanesi konforlu bir biçimde Sağlık Hizmetleri vermeye devam eden bir hastanedir. Tek kişilik odaları bulunur. Yatak kapasitesi çok fazladır. Hastane günde 12000 kişiye hizmet verebilecek bir poliklinik kapasitesine sahip olarak hizmet veriyor. Birçok branş ve sağlık alanında hizmet vererek birçok poliklinik bölümü bulunuyor. Büyük bir hastane olarak hizmete geçmiştir. Yaklaşık 5 bine yakın sağlık personeli ile beraber sağlık hizmetlerinde son sürat ilerliyor. İleri teknoloji malzemeleri ile beraber birçok hastaneyi geride bırakıyor.

Mersin Şehir Hastanesi 230 poliklinik odasına sahip olarak büyük bir hastane olma özelliğini taşır. Ayrıca 51 tane ameliyathanesi bulunarak 210 tane de yataklı yoğun bakım ünitesine sahip bir hastanedir. Yoğun bakım üniteleri güzel bir şekilde dezenfekte edilerek kullanıma hazır bir hale getirilmiştir. 30 ve farklı diyaliz makineleri de bulunarak 50 yataklı kemoterapi merkezinde de sahip olarak bütün hastalıkların tedavisinde çözüm arayan bir hastane olarak karşımıza çıkar. Ayrıca 3800 kadar aracı ücretsiz bir şekilde açık ve kapalı otopark yapabileceğiniz bir hastanedir. Randevularınızı hızlı bir şekilde alabileceğiniz Mersin Şehir Hastanesi birçok hizmetinden yararlanabileceğiniz bir hastanedir.

Mersin Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları

Mersin Şehir Hastanesi tahlil sonuçları konusunda oldukça hassas bir şekilde bir hastanedir. Bu özelliği ile beraber birçok daha avantajı bulunur. Tahlillerinizin evden kontrol ederek İstediğiniz şekilde tedavinizi olmak için randevu alabilirsiniz. Randevular çok hızlı bir şekilde verildiği için hiçbir sıkıntı yaşamadan ve sıra bekleme olayı olmadan randevu alabilme imkânınız olur. Tahlil sonuçları yaşanılan sıkıntı ve hastalığın teşhisi koyabilmek için çok önemlidir. Bu yüzden Mersin Şehir Hastanesi birçok tahlili en iyi şekilde yaparak hastalığın erken teşhisi koymaya çalışır. Ayrıca tahlil sonuçlarınızı da e-nabız sisteminden görerek tekrardan randevu alarak muayene olmaya gelebilirsiniz. Bu hizmetlerden yararlanmak için Mersin Şehir Hastanesi ile iletişime geçerek randevunuzu alabilmeniz mümkündür.

 

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com