Osmaniye Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Osmaniye Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Osmaniye Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Osmaniye Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03288261200 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
MERKEZ:D400 KARAYOLU ÜZERİ AKYAR MEVKİ MERKEZ/OSMANİYE
KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİ ASKERİYE KARŞISI EK BİNA:MUSA ŞAHİN BULV. MERKEZ/OSMANİYE TEL:3288135701-02
İnternet Sitesi
https://osmaniyedh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Osmaniye Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Osmaniye Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Osmaniye Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Osmaniye Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Osmaniye Devlet Hastanesi Doktorları

 

Osmaniye İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com