Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03624400045 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ANA BİNA:ADALET MAH. LİSE CAD İLKADIM / SAMSUN
TEKKEKÖY SEMT POLİKLİNİĞİ:HÜRRİYET MAH. SAMSUN BULV. NO:102/14 TEKKEKÖY/SAMSUN
ATAKUM SEMT POLK: MİMARSİNAN MAHALLESİ, 178. SK. 14-16, 55200 ATAKUM/SAMSUN
İnternet Sitesi
https://samsunadsh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

 

Samsun İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com