Adana Özel Akdeniz Lazer Göz Dal Merkezi

TAHLİL SONUÇLARI

 Adana Özel Akdeniz Lazer Göz Dal Merkezi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Adana Özel Akdeniz Lazer Göz Dal Merkezi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Adana Özel Akdeniz Lazer Göz Dal Merkezi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 0(322)45951 ) Aramak İçin Tıklayınız03
Adresi:
SÜMER MH.69164 SK.N.4 SEYHAN/ADANA
İnternet Sitesi
akdenizlaser.com/
Email
[email protected]
Yatak Sayısı
3

Bağlı Olduğu SSGM
ADANA MERKEZ ADANA SAĞLIK S.G.M.

Telefon: 3224354279

E-posta: [email protected]

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Adana Özel Akdeniz Lazer Göz Dal Merkezi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Adana Özel Akdeniz Lazer Göz Dal Merkezi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Adana Özel Akdeniz Lazer Göz Dal Merkezi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Adana Özel Akdeniz Lazer Göz Dal Merkezi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Adana Özel Akdeniz Lazer Göz Dal Merkezi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın