Adana Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi

TAHLİL SONUÇLARI

 Adana Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Adana Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Adana Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 0(322)45445 ) Aramak İçin Tıklayınız32
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
VALİ YOLU CD.24.SK.NO:2/A SEYHAN ADANA
İnternet Sitesi
sevgigoz.com

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Adana Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Adana Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Adana Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Adana Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Adana Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın