Ankara Gölbaşi Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Ankara Gölbaşi Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Ankara Gölbaşi Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Ankara Gölbaşi Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03124840327 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
MERKEZ BİNA: BAHÇELİEVLER MAHALLESİ 319. SOKAK NO: 20
06830 – GÖLBAŞI / ANKARA
TOKİ SEMT POLİKLİNİĞİ: EYMİR MAHALLESİ ÇORUH SOKAK NO:05
İnternet Sitesi
https://ahmetozsoydh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Ankara Gölbaşi Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Ankara Gölbaşi Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Ankara Gölbaşi Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Ankara Gölbaşi Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Ankara Gölbaşi Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın