Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03122726240 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
1-FATİH ANA BİNA:
GAZİ MUSTAFA KEMAL BULVARI
TUĞRA ANITI YANI – OSB METROSU FATİH DURAĞI A ÇIKIŞ KAPISI YANI SİNCAN / ANKARA
İnternet Sitesi
https://sincandh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın