Aydın Atatürk Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Aydın Atatürk Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Aydın Atatürk Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Aydın Atatürk Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02562129222 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
KURTULUŞ MAH. CUMHURİYET CAD. NO:61 EFELER /AYDIN

EK HİZMET BİNASI (ESKİ AYDIN GERMENCİK DEVLET HASTANESİ):İSTASYON MAHALLESİ KAYMAKAM MUAMMER KUTLU CADDESİ NO: 1 GERMENCİK / AYDIN

İnternet Sitesi
https://aydinataturkdh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Aydın Atatürk Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Aydın Atatürk Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın