Bitlis Hizan İlçe Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Bitlis Hizan İlçe Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Bitlis Hizan İlçe Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Bitlis Hizan İlçe Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 04346112380 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
KÜLTÜR M.HASTANE CAD.NO:1 HİZAN/BİTLİS
İnternet Sitesi
https://hizandh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Bitlis Hizan İlçe Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Bitlis Hizan İlçe Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Bitlis Hizan İlçe Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Bitlis Hizan İlçe Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Bitlis Hizan İlçe Hastanesi Doktorları

 

Bitlis İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın