Çanakkale Biga Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Çanakkale Biga Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Çanakkale Biga Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Çanakkale Biga Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02863161006 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ŞİRİNTEPE MAH. KIBRIS ŞEHİTLERİ CAD. 17200 BİGA
İnternet Sitesi
bigadh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Çanakkale Biga Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Çanakkale Biga Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Çanakkale Biga Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Çanakkale Biga Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Çanakkale Biga Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın