Çorum Alaca Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Çorum Alaca Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Çorum Alaca Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Çorum Alaca Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03644115012 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
YILDIZHAN MAH. CENGİZ TOPEL CAD. NO:124 ALACA/ÇORUM
İnternet Sitesi
alacadh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Çorum Alaca Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Çorum Alaca Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Çorum Alaca Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Çorum Alaca Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Çorum Alaca Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın