Diyarbakır Eğil İlçe Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Diyarbakır Eğil İlçe Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Diyarbakır Eğil İlçe Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Diyarbakır Eğil İlçe Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 04125812007 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
YENİŞEHİR MAH. SAĞLIK CAD. NO:38 EĞİL/DİYARBAKIR
İnternet Sitesi
https://egildh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Diyarbakır Eğil İlçe Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Diyarbakır Eğil İlçe Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Diyarbakır Eğil İlçe Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Diyarbakır Eğil İlçe Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Diyarbakır Eğil İlçe Hastanesi Doktorları

 

Diyarbakır İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın