Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 0(412) 258 ) Aramak İçin Tıklayınız00 60
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
Elazığ Yolu 10. Km Üçkuyular Mevkii 21070 Kayapınar/Diyarbakır
İnternet Sitesi
https://diyarbakireah.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları

 

Diyarbakır İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com