Düzce Atatürk Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Düzce Atatürk Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Düzce Atatürk Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03805291300 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
DÜZCE ATATÜRK DEVLET HASTANESİ YENİ HİZMET BİNASI: AZİZİYE MAH. ŞEHİT RAMAZAN GEL CAD. NO:7 MERKEZ-DÜZCE

DÜZCE ATATÜRK DEVLET HASTANESİ EK HİZMET BİNASI MUNCURLU KÖYÜ – DÜZCE

İnternet Sitesi
https://duzceadh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Düzce Atatürk Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Düzce Atatürk Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Doktorları

 

Düzce İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın