Elazığ Şehir Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

Elazığ Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Elazığ Şehir Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Elazığ Şehir Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

 

Telefon
( 0424 606 60 00 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
Ulukent Mahallesi (Doğukent Depo Mevkii) Onbaşı Sokak No: 99 Elazığ / Merkez
İnternet Sitesi
elazigsehir.saglik.gov.tr

 

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Elazığ Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Elazığ Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Elazığ Şehir Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Elazığ Şehir Hastanesi

Elazığ Şehir Hastanesi hiçbir konuda hastalarını mağdur etmeden tedavilerine devam eden bir hastane olarak adını duyurmayı başarmıştır. Uzun yıllardır hizmet vermeye devam eden bir hastanedir. Tadilatları yapıldıktan sonra daha kaliteli hizmet vermeye başlamıştır. Yenilenen ve değişen hastane birçok konuda eskisinden daha hızlı bir şekilde hizmet veriyor. Merkezi bir konumda olduğu için çok sık tercih edilen bir hastanedir. Yeni hizmet anlayışı ile beraber 1038 yatak kapasitesi olan bir Şehir Hastanesidir. Yatak kapasitesi çok fazla olması birçok yönden avantajlı olmaktadır. 183 yataklı yoğun bakım ünitesi bulunur. Bu sayede birçok hizmetinin aksatmadan yaparak hizmetlerini en iyi şekilde sürdüren bir hastanedir.

Elazığ Şehir Hastanesi 2018 yılından itibaren tam kapasiteli bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır. 1038 yatak kapasitesi olduğundan dolayı çok daha iyi bir hizmeti olduğunu söyleyebiliriz. Ana hastane 888 yatak kapasitesine sahip bir şekilde hizmet verir. Yüksek güvenlikli adlı psikiyatri hastanesi de bulunur. Bu hastanede 100 yatak bulunur. 50 yatak kapasitesi ise tutuklu adli psikiyatri hastanesi olarak karşımıza çıkar. 60 üniteli Ağız ve Diş Kliniği de bu hastaneye dâhil bir biçimde hizmet veriyor. Ana hastaneden birçok kişi çok memnun bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Şu ana kadar herhangi bir problem çıkmadan herkesin memnun bir şekilde kullandığı bir hastanedir. Bu sayede hastanenin ünite artmaya devam ederken hizmetleri de daha kaliteli bir şekilde verilmeye devam edilen bir hastanedir.

Elazığ Şehir Hastanesi’nde Uygulanan Tahliller

Elazığ Şehir Hastanesi çok büyük bir şekilde yapılan ve birçok kişinin çok memnun olduğu bir hastanedir. Hizmetlerinde son zamanlarda birçok değişiklik olmuştur. Bu nedenle tahlillerde de bazı değişiklikler meydana gelmiştir. Tahlillerinizi evden kontrol ederek öğrenebilme imkânınız vardır. Bu sayede hiç hastaneye gitmeden hızlı bir şekilde e-nabız ya da MHRS sistemlerinden tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Böylece pandemi sürecinde de hastaneye gitmenize gerek kalmaz. Elazığ Şehir Hastanesi ileri teknolojiler sayesinde farklı sistemler ile binası yapılan bir hastanedir. Bu sayede son teknolojiye sahip bir hastaneye sahip olan Elazığ çok şanslıdır.

Elazığ Şehir Hastanesi’nde Tahlil Sonuçları

Elazığ Şehir Hastanesi birçok hekim ile beraber hizmet veren bir hastanedir. Birçok sağlık alanında bölümü bulunan şehir hastanesi gelişmeye de devam ediyor. Birçok hastaneden daha avantajlı seçenekleri bulunur. Böylece gelişerek de kendini iyi bir yere taşımayı hedefleyen bir hastane olarak karşınıza çıkar. Elazığ Şehir Hastanesi tahlil sonuçları çok kısa bir sürede çıkmaktadır. Tahlil sonuçlarınızı e nabız ya da MHRS üzerinden görüntüleyerek ulaşabilme durumunuz vardır. Böylece bu özelliklerden olabildiğince memnun kalarak bu hastaneye devam edebilirsiniz. Farklı özellikleri ve hizmetlerinden yararlanarak da istediğiniz şekilde hizmet talep edebilirsiniz. Elazığ Şehir Hastanesi randevu alma yollarından randevu alabilirsiniz.

Yorum yapın