Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 00 (442) 34 ) Aramak İçin Tıklayınız4 77 77
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
Ataturk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü Üniversite Kampüsü Yakutiye ERZURUM
İnternet Sitesi
hastane.atauni.edu.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Doktorları

 

Erzurum İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın