Eskişehir Şehir Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

Eskişehir Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Eskişehir Şehir Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Eskişehir Şehir Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

 

Telefon
( 02226114000 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
71 EVLER MAHALLESİ, ÇAVDARLAR SK., 26080 ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR
İnternet Sitesi
https://eskisehirsehir.saglik.gov.tr/

 

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Eskişehir Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Eskişehir Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Eskişehir Şehir Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Eskişehir Şehir Hastanesi

Eskişehir Şehir Hastanesi kaliteli bir şekilde hizmet vererek hastalıkların tedavisini vermeye devam ediyor. Hastalıkların tedavisinde son teknoloji aletler ve malzemeler kullanılarak en yeni yöntemler ile tedavilere devam ediyorlar. Tahlil sonuçları çok hızlı bir şekilde çıkıyor. Ayrıca tahliller de son derece ileri teknolojilerle yapılarak hastalıkların belirlenmesinde rol oynuyor. Eskişehir Şehir Hastanesi birçok yeni yöntem ve uygulamaları sayesinde birçok ilden daha önde olarak devam ediyor. Yatak sayısı son kapasite olarak hizmet vermeye devam ediyor. Hastane konum olarak da oldukça iyi bir yerleşkede yer alıyor. Özellikle büyük ve çok kapasiteli otoparkı sayesinde de herhangi bir park sorunu yaşamadan hastaneyi kullanabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi Özellikleri

Eskişehir Şehir Hastanesi özellikleri çok fazla dikkat çeken bir hastane olarak karşınıza çıkar. İki yüz elli dört poliklinik sahip olarak hizmet veren bu hastane aynı zamanda içinde otuz sekiz tane ameliyathaneyi de bulundurur. Böylece çok kapasiteli olması birçok yeni hastalığın tedavisinde kolaylık sağlar. Hastanede aylık olarak ortalama iki yüz bin poliklinik hizmeti verildiğini söyleyebiliriz. Üç yüz altmış tane hekimi bulunan bir şehir hastanesi olarak hizmet verir. Yardımcı sağlık personelleri ile beraber de birçok hizmetini vermeye devam eden tam kapasiteli bir hastanedir. Eskişehir Şehir Hastanesi’nden çok kolay bir şekilde randevu alarak istediğiniz bölüme tedavi olmaya gidebileceğiniz bir hastanedir.

Eskişehir Şehir Hastanesi Hakkında

Eskişehir Şehir Hastanesi altı yüz araçlık park yeri ile beraber kapalı otopark alanı da altı yüz kapasitesi ile beraber hizmet vermeye devam ediyor. Yüz yataklı olarak yüksek güvenlikli adli psikiyatri merkezi de yer alan bir hastane olarak yoğun ilgi çeken bir hastanedir. Yeni tip korona virüs tedavisi ile de ilgilenen Eskişehir Şehir Hastanesi bunun için de özel bir bölüm açarak bu virüsün tedavisini uygulamaya devam ediyor. İki yüz kadar hasta odası ayrılırken yaklaşık olarak elli kadar oda da yoğun bakım ünitesi için ayrılmıştır. İzole edilerek hastaların kullanımına sunulan bu odalar çok hassas bir şekilde kullanılarak tedavilere devam ediliyor.

Eskişehir Şehir Hastanesi odalarında kişiye özel lavaboların tahsis edildiğini ve banyo tahsis edildiğini bilmekteyiz. Ayrıca odalarda televizyon da bulunuyor. Yoğun bakım ünitelerinde 16 tane negatif basınçlı oda bulunuyor. Otuz altı tane ise negatif basınçlı izolasyon odası kullanıma hazır bir şekilde bekleyen odalardan oluyor. Enfekte olan kişiler için bu odalar özel olarak hazırlanmış olup çok kaliteli malzemeler ile donatılmıştır. Hastane kaliteli bir şekilde hizmet vererek hastalıkların tedavisinin devam etmesini sağlıyor. Çok kolay bir şekilde Eskişehir Şehir Hastanesi’ne randevu alarak muayene olmaya gelebilirsiniz. Ayrıca tahlil sonuçlarına da pandemi dönemi ve sonrasında artık e nabız ve mhrs sistemlerinden kontrol edebilme imkânınız bulunur.

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com