Hatay Yayladağı İlçe Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Hatay Yayladağı İlçe Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Hatay Yayladağı İlçe Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Hatay Yayladağı İlçe Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03264713335 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
TUTLUBAHÇE MAH. MURADİYE CAD.HEYKELTRAŞ MEHMET AKSOY SOK.NO:15
İnternet Sitesi
https://yayladagidh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Hatay Yayladağı İlçe Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Hatay Yayladağı İlçe Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Hatay Yayladağı İlçe Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Hatay Yayladağı İlçe Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Hatay Yayladağı İlçe Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın