Isparta Şehir Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

Isparta Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Isparta Şehir Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Isparta Şehir Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

 

Telefon
( 02462134440 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
SANAYİ MAHALLESİ, ATATÜRK BLV. NO:76 32200 ISPARTA MERKEZ/ISPARTA
İnternet Sitesi
https://ispartasehir.saglik.gov.tr/

 

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Isparta Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Isparta Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Isparta Şehir Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Isparta Şehir Hastanesi 

Isparta Şehir Hastanesi birçok farklı özelliği ile beraber hizmet vermeye devam eden bir hastanedir. Birçok branş ve bölüm ile beraber randevu vermeye devam ediyor. Bu sayede hastalıkların tedavisinin yapmaya da devam eden bir hastane olarak karşınıza çıkıyor. 2017’den beri hizmete başlayan Isparta Şehir Hastanesi çok kaliteli bir şekilde inşa edilmiş ve depreme dayanıklı bir bina olarak yapılmıştır. Türkiye’de ilk deprem izolatörlü hastane olarak bilinir. Böylece birçok farklı özelliği ile dikkatleri üstüne çeken bir hastanedir. Yatak kapasitesi çok fazla olmasından dolayı da kaliteli olarak özen ile hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Isparta Şehir Hastanesi konumu ile de ulaşılabilir ve kolayca bulunabilir bir yerdedir. Bu sayede birçok kişi için birçok kolaylık sağlayan bir hastanedir.

Isparta Şehir Hastanesi Özellikleri

Isparta Şehir Hastanesi randevu konusunda çok hassas bir şekilde davranır ve hızlıca randevu alabilirsiniz. Randevu alımlarını birkaç yolla yapabilmeniz mümkündür. Isparta şehir Hastanesi’nde telefonla randevu için arayarak randevu bilgilendirmesi isteyebilirsiniz ve randevularınızı kolayca alabilirsiniz. İnternetten de randevu alabilmeniz mümkündür. MHRS sisteminden Giriş yaparak hasta bilgileriniz ile beraber randevu alabilme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kolaydı randevularınızı halletmiş olursunuz. Hiçbir şekilde sıra bekleme olayı olmadan en kısa sürede işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Tahlil sonuçlarınız ile ilgili de birçok kolaylık sağlanır ve evden hastaneye gelmeden tahlil sonuçlarınızı öğrenebilme imkânınız bulunur.

Isparta Şehir Hastanesi Hakkında

Isparta Şehir Hastanesi birçok yönden avantajlı bir hastane olarak bilinir. Yatak kapasitesindeki kolaylık ile beraber çok büyük bir hastanedir. 20 Mart 2017’den itibaren en kaliteli hizmetlerini vererek hastaların bir an önce sağlığına kavuşmasını sağlayan bir hastanedir. Depreme dayanıklı binası ile Türkiye’de bir ilki başlatan bir hastane olarak karşınıza çıkar. 810 yatak kapasitesine sahip bir hastanedir. Ayrıca 20 tane de ameliyathanesi bulunan ve buna ek olarak 9 tdl odası bulunur. 2020 araca özel kapalı ve açık otoparkı sayesinde otopark sorunlarını da halleden bir alanı mevcuttur. Bu sayede gelen hastalar ve yakınları kolayca otopark bulabilirler. Açık ve kapalı otopark tercihinde bulunarak istediğiniz şekilde otopark yapma imkânınız bulunur.

Isparta Şehir Hastanesi konum olarak çok ulaşılabilir bir yerde olduğu için hiçbir sıkıntı çekmeden hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca yol tarifi için hastanenin internet sitesinden ulaşım bilgilerini kontrol ederek haritadan hastaneyi bulabilirsiniz. Hastaneye birçok hat ile de ulaşarak otobüs imkânlarınızı kullanarak gelebilirsiniz. Bu sayede özel araçla gelmeden de hastaneye ulaşımınız çok kolay olmaktadır. Poliklinik saatleri arasında İstediğiniz şekilde muayene olabilirsiniz. Poliklinik saatleri 9’dan 12’ye ve 13’ten 16’ya olmak üzere muayene imkânı sunar. Ek mesai olarak 17 den 19’a kadar da muayene olma hakkınız bulunur. Hasta ziyaretleri de belli saatler içerisinde yapabilirsiniz. Fakat yoğun bakımların da olan hastaların ziyaretlerini yapabilmeniz mümkün değildir.

 

 

Yorum yapın