İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02129099000 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
MİMAR SİNAN MERKEZ MAHALLESİ E5 LONDRA ASFALTI CAD. NO:62-990001
İnternet Sitesi
buyukcekmecedh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

“İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi” üzerine bir yorum

  1. hastane inşaat olarak çok güzel fakat hasta olarak bir kez gittim ve bir daha asla gitmek istemiyorum. ve su anda bu hastaneden cıkıp özel hastaneye gıdıyorum..
    her doktora lafım yok fakak hasta ile ılgılenecek egitimli ve bilgili doktor yok..sabah 2 saat e yakın sonuç göstermek için doktor bulamadığım gıbı bır de azar işittim..yazık

    Cevapla

Yorum yapın