İstanbul Esenyurt Necmi Kadioğlu Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 İstanbul Esenyurt Necmi Kadioğlu Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan İstanbul Esenyurt Necmi Kadioğlu Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Esenyurt Necmi Kadioğlu Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02125961999 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
MERKEZ BİNA : FATİH MAHALLESİ 19 MAYIS BULVARI NO:8 ESENYURT/İSTANBUL

KIZILAY EK HİZMET BİNASI : İNÖNÜ MH. SIDIKA CEBECİOĞLU SOK. NO:7 ESENYURT/İSTANBUL

İnternet Sitesi
esenyurtdh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. İstanbul Esenyurt Necmi Kadioğlu Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: İstanbul Esenyurt Necmi Kadioğlu Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak İstanbul Esenyurt Necmi Kadioğlu Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

İstanbul Esenyurt Necmi Kadioğlu Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

İstanbul Esenyurt Necmi Kadioğlu Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın