İstanbul Silivri Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 İstanbul Silivri Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan İstanbul Silivri Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Silivri Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 02127272100 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
MERKEZ:YENİ MAHALLE EFRAHİM ÖZTÜRK SOKAK NO:1 SİLİVRİ/İSTANBUL
SELİMPAŞA EK BİNA: SELİMPAŞA MAH. 202. SOK. NO: 4/3 SİLİVRİ-İSTANBUL TEL:212 731 88 08
İnternet Sitesi
silivridh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. İstanbul Silivri Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: İstanbul Silivri Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak İstanbul Silivri Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

İstanbul Silivri Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

İstanbul Silivri Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com