İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 00 212 373 ) Aramak İçin Tıklayınız50 00
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
Halaskargazi Caddesi Etfal Sokak Şişli/İstanbul
İnternet Sitesi
https://sislietfaleah.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Konumu (Harita)