İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

İnternet Sitesi
https://izmirism.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

İzmir Şehir Hastanesi

İzmir Şehir Hastanesi son derece kaliteli sağlık hizmetleri ile hastalıkları tedavi etmeye başlayacaktır. 2021 yılında hizmet vermeye başlaması beklenen bir hastane olarak biliniyor. Diğer hastanelere nazaran daha gelişmiş ve kaliteli bir şekilde hizmet vermesi bekleniyor. Farklı özellikleri sayesinde hastalıkları da hızlı bir şekilde tedavi etmesi amaçlanan bir hastanedir.  Ege Bölgesi’ndeki en büyük hastanedir. Ülkenin ise en büyük dördüncü hastanesidir. Diğer hastanelerdeki yoğunluğu alarak bu hastanenin daha fazla kullanılması bekleniyor. Birçok yatak kapasitesi bulunan bir hastanedir. Bayraklı ilçesinde yer alan hastanenin helikopter pisti de bulunuyor. Web sitesinden daha detaylı bilgilere ulaşarak randevu alımı yapabileceğiniz bir hastane olarak karşınıza çıkar.

İzmir Şehir Hastanesi’nin Özellikleri

İzmir Şehir Hastanesi temeli 2014 yılında atılarak yapılması hedeflenen bir hastane oldu. 2017 yılında inşaatına başlandı ve 2021 yılında hizmete girmesi beklenen bir hastanedir. Böylece hizmetlerine de son sürat devam edebilecektir. İzmir Şehir Hastanesi birçok konuda son teknoloji ile çalışan bir hastanedir. Bozyaka Yenişehir ve Alsancak’taki hastaneler daha az yoğun olacaktır. Bu nedenle birçok kişiye bu hastaneyi kullanmaya başlayacaktır. Bayraklı ilçesinde bulunuyor. Ulaşımı çok rahat bir şekilde yapılabiliyor. Özellikle toplu taşımalar ile kullanılarak  gidip  gelinebilecek kolay bir mevkide bulunuyor. Bu avantajı birçok kişi için çok önemli oluyor. Özel araç sahipleri istediği gibi otoparka park yapabiliyorlar. Özel aracı olmayan kişiler toplu taşımalar ile kolay bir şekilde buraya ulaşabiliyorlar.

İzmir Şehir Hastanesi çok büyük bir yerleşkeye kurulmuş büyük bir hastanedir. Böylece birçok bölümü bulunarak birçok branşta tedavi etme uzmanlığı vardır. İzmir şehir hastanesinde 53 tane ameliyathane bulunur. Ayrıca 302 tane de poliklinik odası bulunarak klinik tedavilerinin yapılması sağlanır. 370 kadar yataklı yoğun bakım ünitesi bulunduğu için hiçbir sıkıntı olmadan yatak sıkıntısı yaşanmaz. 48 yataklı mahkûm servisi de bulunarak yaklaşık olarak toplam 2.000 kadar yatak kapasitesi bulunan bir hastanedir. Ayrıca hastanede Fiziksel Tıp ve rehabilitasyon, jinekoloji, kalp ve damar cerrahisi, Onkoloji, Pediatri, Ayriyeten de genel dal birimleri bulunur. Böylece istediğiniz bölüme randevu alarak muayene olabilme şansınız vardır.

İzmir Şehir Hastanesi Randevu

İzmir Şehir Hastanesi günde 12000 hastaya hizmet verebilecek bir kapasitesi bulunur. Ayrıca hastanede 1400 kadar sağlık personeli vardır. Bu nedenle hiçbir şekilde sıra bekleme veya randevularınızı karışma olasılığı oldukça az bir ihtimaldir. Hastanede 5000 araç kadar Park yapılabilecek bir alan bulunuyor. Böylece özel araç ile gelenlerin park yapma problemleri kalmayacaktır. Ambulans helikopterlerinin iş yapabilmesi adına helikopter pistleri de bulunuyor. İzmir Şehir Hastanesi Türkiye’deki en büyük 4. hastanedir. Öylece kolaylık daha randevu alarak İstediğiniz şekilde muayene olmaya gelebilirsiniz. Randevu almak için web sitesinden iletişim bilgilerini kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca e-nabız ya da MHRS sistemlerinden de randevu alabilmeniz mümkündür.

Yorum yapın