Karaman Ermenek Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Karaman Ermenek Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Karaman Ermenek Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Karaman Ermenek Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03387161041 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ERMENEK DEVLET HASTANESİ
SEYRAN MAHALLESİ HASTANE SOKAK NO:18 ERMENEK/KARAMAN
İnternet Sitesi
https://ermenekdh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Karaman Ermenek Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Karaman Ermenek Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Karaman Ermenek Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Karaman Ermenek Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Karaman Ermenek Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın