Kayseri Şehir Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

Kayseri Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Kayseri Şehir Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Kayseri Şehir Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

 

Telefon
( 03523157700 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ŞEKER MAHALLESİ, MUHSİN YAZICIOĞLU BULVARI, MOLU / KOCASİNAN / KAYSERİ
İnternet Sitesi
https://kayserisehir.saglik.gov.tr/

 

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Kayseri Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Kayseri Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Kayseri Şehir Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Kayseri Şehir Hastanesi

Kayseri Şehir Hastanesi Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde bulunarak Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir Şehir Hastanesidir. Türkiye’deki en büyük şehir hastanelerinden biri olarak bilinir. Kaliteli sağlık hizmetleri ile beraber birçok hastalığın tedavisini tedavi etmeye devam eden bir hastane olarak karşımıza çıkar. Özel sektör ile yürütülen çok büyük bir yerleşkeye kurulan kaliteli bir hastanedir. Ayrıca hastanede çok rahat bir şekilde hizmet verilerek refakatçi personel hizmeti sunulur. Anında müdahale imkânı sağlıyor. Her türlü Şehir hastaneleri projesinden daha kaliteli bir şekilde yapılmış bir hastanedir. Randevu almak için e-nabız ya da MHRS sistemlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca Kayseri Şehir Hastanesi web sitesinden de iletişim bilgilerini ulaşabilmeniz mümkündür. Böylece bu şekilde randevu işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi Bilgileri

Kayseri Şehir Hastanesi 500 yataklı genel, 270 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk ve 200 yataklı Fizik Tedavi olmak üzere büyük bir hastanedir. Ayrıca 100 yüksek güvenlikli adlı psikiyatri, 120 yataklı psikiyatri ve 414 yatakta Kalp Damar Hastanesi bulunur. Bu yatak kapasiteleri fazla fazla yetecek olarak hesaplanıp hastanenin inşası yapılmıştır. Bu sayede yatak kapasitesi sorunu yaşamayan bir hastane olarak bilinir. Ayriyeten 413 poliklinik odası bulunur. Erişkin, çocuk, yanık, yeni doğan, yoğun bakım olmak üzere toplam 413 tane poliklinik odası vardır. Buna ek olarak 253 Yoğun Bakım ünitesi vardır. 43 ameliyat masası ile toplam 1600 yataklı bir hastanedir.

Kayseri Şehir Hastanesi modern ve konforlu odaları ile beraber hastalarına en iyi hizmeti sunuyor. Hastane bünyesinde 20 tane yataklı bir şekilde kemik iliği organ nakli Merkezi bulunuyor. Tek ve çift kişilik odaları temiz ve hijyenli olarak hastalara sunuluyor. Kullandığı cihazlar son teknoloji de akıllı sistemler ile birlikte oldukça modern bir hastanedir. İleri teknolojik uygulamalar bütün malzemelerde ve aletlerde kullanılır. Cihazların tümü son teknoloji ile üretilmiştir. Ayrıca hastanenin içinde spor merkezi, konferans salonu, kütüphane, kafe ve restoran, çocuk oyun alanı, spor salonu, kapalı havuz ve birçok sosyal alan bulunur. Sosyal alan sayesinde çalışanlarında hayat konforları düşünülerek bu şekilde çalışma ortamları oluşturulmuştur.

Kayseri Şehir Hastanesi Projesi

Kayseri Şehir Hastanesi son zamanlarda çok sık kullanılan bir hastanedir. Aynı zamanda tecrübeli çalışanları ile beraber oldukça kaliteli hizmet verir. Tahliller ve laboratuvar sonuçları konusunda oldukça hassas bir biçimde çalışırlar. Bu sayede hiçbir sorun yaşamadan tahlil sonuçlarınızı öğrenebilme şansını yakalarsınız. Ayrıca tahlil sonuçlarınızı hastaneye gelmeden evden internet üzerinden da öğrenebilme hakkınız vardır. Hem internet üzerinden hem de hastane ile iletişime geçerek hasta bilgileri ile tahlil sonuçlarını öğrenebilme imkânınız bulunur. Bu sayede pandemi döneminde de birçok şey gelişmiş ve ilerlemeye devam ediyor. Siz de hemen tahlil sonuçlarınızı bekletmeden öğrenmek için ve randevu almak için hastane ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Yorum yapın