Konya Şehir Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

Konya Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Konya Şehir Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Konya Şehir Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

 

Telefon
( 0(0332) 310 ) Aramak İçin Tıklayınız 50 00
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
Akabe, 42020 Karatay/Konya
İnternet Sitesi
https://konyasehir.saglik.gov.tr/

 

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Konya Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Konya Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Konya Şehir Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Konya Şehir Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Konya Şehir Hastanesi

Konya Şehir Hastanesi uzman sağlık çalışanları ve yepyeni binası ile beraber hasta kabulüne başlayan bir şehir hastanesidir. Konya ve çevresine hizmet vermeye devam ederek kaliteli bir şekilde sağlık hizmetlerine devam etmektedir. Karatay ilçesinde bulunan bir hastanedir. Yatak kapasitesi bakımından da çok büyük bir şekilde yapılan bir hastanedir. Gelişmiş bir şekilde bütün cihazları kullanan ve son teknoloji araçlar ile binası da yapılmış bir hastane olarak karşımıza çıkar. Birçok kişinin severek gittiği bir hastanedir.  Kaliteli ve konforlu bir şekilde hizmet verdiğinden dolayı birçok kişi bu Hastaneden randevu almak ister. Yatak kapasitesi çok olması ve ayrıca odalarının çok konforlu bir şekilde Dizayn edilmesi birçok avantajdan ötürü bu hastaneyi ayrıcalıklı kılmaktadır.

Konya Şehir Hastanesi Özellikleri 

Konya Şehir Hastanesi Konya ve çevresine hizmet vererek sağlık açısından birçok branşı bulunan konforlu bir hastanedir. Bu hastanenin 421566 metrekarelik kapalı bir alanı bulunur ve birçok avantajı da bununla beraber kullanılabilir. Konya Şehir Hastanesi 2900 civarı kapalı 188 civarı açık otoparkı ile beraber otopark alanlarını da içinde barındıran bir hastanedir. trijenerasyon sistemi ile birlikte kesintisiz bir şekilde enerjisi sağlanır. Hiçbir şekilde elektrik kesimine uğramayan son teknolojilerle inşa edilen bir hastane olarak hizmet veriyor. Hastane hava ambulansları ile de hizmet vermek için bir helikopter pisti bulundurur. Bu nedenle acil durumlar için bütün önlemler alınarak inşa edilen bir hastanedir.

Konya Şehir Hastanesi 256 adet yoğun bakım ve  108 kadar acil yatak kapasitesine sahip bir hastanedir. 30 diyaliz yatağı bulunur ve toplamda 1250 tane yatak hizmeti ile beraber yatak kapasitesi bulunur. 380 adet poliklinik bulunur ve 49 tane ise ameliyathane olarak hastanenin 73 adet görüntüleme odası da bulunur. Buna ek olarak 442 tek yataklı ve 272 adet de iki yataklı oda bulunarak konforlu bir oda dizaynı yapılmıştır. 8 adet Suit odası bulunan Ferah odalardan oluşan yatak kapasiteleri bulunur. 380 Polikliniği birçok branşı ile beraber hizmet vererek hastalarının tedavilerinin aksatmadan devam ettirmektedir. Bu sayede birçok kişi memnun kalarak herhangi bir hastalık problemi olduğunda tekrar bu hastaneden randevu alarak muayene olmaya gelirler. Gelişmiş donanımları ile beraber nitelikli uzmanları sayesinde birçok hastalığın tedavisini hızlı bir şekilde yaparlar.

 Konya Şehir Hastanesi Hakkında Bilgi

Konya Şehir Hastanesi birçok tedavi ve diğer özellikleri ile beraber hastaların tedavilerini hızlı bir şekilde yapar. Ayriyeten tahlil ve laboratuvar sonuçlarının en kısa sürede çıkmasını sağlar. Buna ek olarak tahlil sonuçları çıktığında bilgilendirme alabilme şansına sahip olabilirsiniz. Hastaneye gitmeden tahlil sonuçlarınızı öğrenebilmeniz mümkün olacaktır. Konya Şehir Hastanesi web sitesinden iletişim bilgilerine ulaşarak tahlil sonuçlarınız için iletişim halinde olabilirsiniz. Ayrıca e-nabız ya da MHRS sistemlerin daha detaylı sonuçlarınızı öğrenebilme imkânınız bulunur.

Yorum yapın