Mersin Tarsus Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Mersin Tarsus Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Mersin Tarsus Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Mersin Tarsus Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03246134700 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ANA BİNA=DONUKTAŞ CADDESİ TEKKE MAHALLESİ NO:27 TARSUS
EK BİNA 1=İSMET PAŞA MAHALLESİ RASİM DOKUR CADDESİ NO:1 TARSUS TEL:3246138184
İnternet Sitesi
https://tarsusdh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Mersin Tarsus Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Mersin Tarsus Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Mersin Tarsus Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Mersin Tarsus Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Mersin Tarsus Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın