Samsun Gazi Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Samsun Gazi Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Samsun Gazi Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Samsun Gazi Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03623113030 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
YENİDOĞAN MAH.AZİZİYE CADDESİ NO:86 İLKADIM / SAMSUN
İnternet Sitesi
https://samsungazidh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Samsun Gazi Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Samsun Gazi Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Samsun Gazi Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın