Şırnak Idil Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Şırnak Idil Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Şırnak Idil Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Şırnak Idil Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 04865513636 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
AŞAĞI MAH. HASTANE CAD. VALİ KAMİL ACUN PARKI KARŞISI NO:1 İDİL \ŞIRNAK
İnternet Sitesi
idildh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Şırnak Idil Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Şırnak Idil Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Şırnak Idil Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Şırnak Idil Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Şırnak Idil Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın