Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03464181005 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
KALE MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO:368 DİVRİĞİ/SİVAS
İnternet Sitesi
https://divrigisadikozgurdh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın