Sivas Gemerek Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Sivas Gemerek Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Sivas Gemerek Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Sivas Gemerek Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 03466141058 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
MUHSİN YAZICIOĞLU MAH. ŞEHİT PİLOT MEHMET ARAS CAD. NO:95 GEMEREK-SİVAS
İnternet Sitesi
https://gemerekdh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Sivas Gemerek Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Sivas Gemerek Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Sivas Gemerek Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Sivas Gemerek Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Sivas Gemerek Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın