Van Özalp Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Van Özalp Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Van Özalp Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Van Özalp Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 04327122775 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
VAN YOLU ÜZERİ MESLEK YÜKSEK OKULU YANI ÖZALP/VAN
İnternet Sitesi
ozalpdh.saglik.gov.tr

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Van Özalp Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Van Özalp Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Van Özalp Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Van Özalp Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Van Özalp Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın