Yozgat Şehir Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

Yozgat Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Yozgat Şehir Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Yozgat Şehir Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

 

Telefon
( 03542190010 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
ERDOĞAN AKDAĞ,VİYANA CADDESİ NO:8 MERKEZ/YOZGAT
İnternet Sitesi
http://yozgatsehir.saglik.gov.tr/

 

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Yozgat Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Yozgat Şehir Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Yozgat Şehir Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Yozgat Şehir Hastanesi

Yozgat Şehir Hastanesi kamu ve özel şirketlerin iş birliği ile beraber modellenen bir şehir hastanesidir. Yozgat halkı için çok önemli bir hastane olarak karşınıza çıkar. Yozgat merkezde bulunur ve çok kolay bir şekilde hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma kullanarak da hastaneye gidebilme imkânınız da bulunur. Özel araç kullandığınızda hastalar için ayrılmış olan otoparkı kullanarak bu otoparktan yararlanabilme şansınız bulunur. Yozgat Şehir Hastanesi randevu alımlarını kolaylaştırarak birçok seçenek yardımı ile randevu alımını destekleyen bir hastanedir. Bu hastaneyi tercih ederek istediğiniz branş ve sağlık bölümlerinden randevu alımı yapabilirsiniz. Ayrıca randevu alımı yaparken web sitesinden Yozgat Şehir Hastanesi’nin iletişim bilgilerine ulaşabilme imkânınız bulunur.

Yozgat Şehir Hastanesi Özellikleri

Yozgat Şehir Hastanesi birçok imkânı sayesinde hastalarına hizmet sağlayan bir devlet hastanesidir. Ulaşım açısından hiçbir problemi bulunmayan bir hastanedir. Yozgat’taki diğer hastanelerdeki yoğunluğu azaltarak birçok kişiye kolaylık sağlamaktadır. Yozgat ili için ulaşılabilir ve kolayca randevu alımı yaparak muayene olabileceğiniz konforlu bir hastanedir. Hastaları için çok hassas ve titiz bir şekilde çalışarak sağlık çalışanları da uzman bir şekilde tedavi etmeye devam ediyorlar. Yozgat Şehir Hastanesi ile beraber birçok kişi imkânlarından yararlanarak hiçbir sorun yaşamadan tedavi olmaya devam ediyor. Ayrıca randevu ve tahlil sonuçlarını kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Web sitesinden iletişim bilgileri ile hastaneye ulaşabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi Hakkında Bilgiler

Yozgat Şehir Hastanesi Bünyesinde genel hastane birimlerine ek olarak birçok ünite veya bölüm barındırır. 475 yatak kapasitesine sahip bir şekilde şehrin en büyük Hastanesi olarak bilinir ve tüm bölgeye hizmet vermeye çalışır. 2017 tarihinden itibaren hasta kabulüne başlayarak ilk Şehir Hastanesi olma özelliğini taşıyan bir hastanedir. Ayrıca Leed Gold sertifikasına sahip olan ilk hastane olarak karşımıza çıkarak ilgi çekmeye devam eden bir hastanedir. Son derece üst düzey teknolojiler ile beraber ileri standartlarda bir sağlık hizmeti sunan hastane çok fazla tercih ediliyor. Üstelik hastaneye yatak kapasitesi de çok fazla olduğundan konforlu bir biçimde kullanıldığını söyleyebiliriz. Hastaların en rahat olarak kullanmalarını sağlayan bir hastanedir.

Yozgat Şehir Hastanesi 128112 metrekarelik alana kurularak 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hasta kabulüne başlayarak Yozgat’ın en fazla hasta gören polikliniklerinden birini oluşturur. 475 adet yatak kapasitesi bulunduğu için çok geniş bir alanı olduğunu söyleyebiliriz. Tüm bölgeye hizmet vererek büyük bir hizmet alanı sunar. Yeni doğan yoğun bakım ünitesi, radyoloji, yoğun bakım ünitesi, Anjiyo ünitesi, nükleer tıp ünitesi, kimyasal tedavi ve fizyoterapi merkezi gibi farklı branştaki ünitelerin de bulunduğu bir hastane olarak bilinir. Ayrıca çok sağlam bir şekilde yapılan binası ile beraber deprem izolatörlü bir hastane olarak büyük ilgi çeker. Birçok kişi hastaneden memnun kalarak tedavisini sürdürür.

Yozgat Şehir Hastanesi Doktorları

Yozgat İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın