Adana Imamoğlu Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

Adana Imamoğlu Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Adana Imamoğlu Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Adana Imamoğlu Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
3228913701
Randevu Telefonu:
182

Adresi:

HÜRRİYET MAHALLESİ ŞEHİT OSMAN TATAR CADDESİ NO:30 İMAMOĞLU/ADANA

İnternet Sitesi
https://imamogludh.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Adana Imamoğlu Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Adana Imamoğlu Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Adana Imamoğlu Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Adana Imamoğlu Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com