Adana Özel Can Doğum Ve Cerrahi Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Adana Özel Can Doğum Ve Cerrahi Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Adana Özel Can Doğum Ve Cerrahi Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Adana Özel Can Doğum Ve Cerrahi Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 0(322)45858 ) Aramak İçin Tıklayınız00
Adresi:
REŞATBEY MH.CUMHURİYET CD.NO:31 ADANA
İnternet Sitesi
canhastane.com
Yatak Sayısı
13

Bağlı Olduğu SSGM
ADANA MERKEZ ADANA SAĞLIK S.G.M.

Telefon: 3224354279

E-posta: [email protected]

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Adana Özel Can Doğum Ve Cerrahi Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Adana Özel Can Doğum Ve Cerrahi Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Adana Özel Can Doğum Ve Cerrahi Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Adana Özel Can Doğum Ve Cerrahi Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Adana Özel Can Doğum Ve Cerrahi Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com