Adana Özel Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları Ve Sağlığı Dal Merkezı

TAHLİL SONUÇLARI

 Adana Özel Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları Ve Sağlığı Dal Merkezı tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Adana Özel Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları Ve Sağlığı Dal Merkezı tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Adana Özel Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları Ve Sağlığı Dal Merkezı telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 0(322)45909 ) Aramak İçin Tıklayınız09
Adresi:
Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Bulv.Gen Plaza
No:45 Kat:5
İnternet Sitesi
guzelyalihastanesi.com
Email
[email protected]
Yatak Sayısı
4

Bağlı Olduğu SSGM
ADANA MERKEZ ADANA SAĞLIK S.G.M.

Telefon: 3224354279

E-posta: [email protected]

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Adana Özel Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları Ve Sağlığı Dal Merkezı Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Adana Özel Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları Ve Sağlığı Dal Merkezı tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Adana Özel Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları Ve Sağlığı Dal Merkezı için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Adana Özel Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları Ve Sağlığı Dal Merkezı Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Adana Özel Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları Ve Sağlığı Dal Merkezı Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com