Adana Özel Ziyapaşa Cerrahi Tıp Merkezi

TAHLİL SONUÇLARI

 Adana Özel Ziyapaşa Cerrahi Tıp Merkezi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Adana Özel Ziyapaşa Cerrahi Tıp Merkezi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Adana Özel Ziyapaşa Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 0(322)45384 ) Aramak İçin Tıklayınız84
Adresi:
KURTULUŞ MAH.64009 SK.İLTER APT.NO.9/1 İÇ KAPI NO.11 SEYHAN/ADANA
İnternet Sitesi
[email protected]
Email
[email protected]

Bağlı Olduğu SSGM
ADANA MERKEZ ADANA SAĞLIK S.G.M.

Telefon: 3224354279

E-posta: [email protected]

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Adana Özel Ziyapaşa Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Adana Özel Ziyapaşa Cerrahi Tıp Merkezi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Adana Özel Ziyapaşa Cerrahi Tıp Merkezi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Adana Özel Ziyapaşa Cerrahi Tıp Merkezi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Adana Özel Ziyapaşa Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com