Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 00 242 249 ) Aramak İçin Tıklayınız60 00
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
Dumlupınar Bulvarı Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Antalya
İnternet Sitesi
http://www.hastane.akdeniz.edu.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Doktorları

 

Antalya İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com