Artvin Şavşat Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

Artvin Şavşat Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Artvin Şavşat Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Artvin Şavşat Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

 

Telefon
( 04665171018 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
YENİ KÖY MAH. EFKAR TEPE MEVKİİ- BÜLENT ECEVİT CADDESİ
DIŞ KAPI NO60
İnternet Sitesi
https://savsatdh.saglik.gov.tr/

 

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Artvin Şavşat Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Artvin Şavşat Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Artvin Şavşat Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Artvin Şavşat Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Artvin Şavşat Devlet Hastanesi Doktorları

 

Adana İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com