Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

 

Telefon
( 02247730055 ) Aramak İçin Tıklayınız
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
YÜZÜNCÜ YIL MAH. BURSA CAD. NO:108 YENİŞEHİR / BURSA
İnternet Sitesi
https://bursayenisehirdh.saglik.gov.tr/

 

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Bursa Şehir Hastanesi

Bursa Şehir Hastanesi randevu alma kolaylığı sağlıyor ve tahlil sonuçları ile ilgili çok kolay bir şekilde bilgi veriyor. Hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet verdiğinden dolayı çok fazla tercih edilen bir hastane oluyor. İletişim bilgileri dâhilinde hastaneden randevu olarak muayene olmaya gidebilirsiniz. Muayene olmak için sadece hasta kimlik bilgileri yeterli olacaktır. Hızlı bir şekilde hastaneye  ulaşarak randevu alıp muayene olmaya gidebilirsiniz. Konumu çok olan bir yerde olduğu için çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bu nedenle hiçbir zorluk yaşamadan hastaneyi bulabilirsiniz. Bursa’da bulunan diğer hastanelere göre daha kaliteli bir hizmet veren Bursa Şehir Hastanesi hastalıkların tedavisinde çok hızlı teşhis koyarak tedaviyi aksatmayan bir hastanedir. Sağlık çalışanları da işlerini en iyi şekilde yaparak insanlara en iyi hizmeti sağlamaya çalışıyorlar.

Bursa Şehir Hastanesi Özellikleri

Bursa verimli ovaları dâhilinde ülkenin tarımına en çok katkıda bulunan illerden birisidir. Meyve ve sebzelerde oldukça yüksek kaliteli bir tarım uygulayan ve ülkemize çok fazla yararı olan bir şehirdir. İç piyasası ve ihracatı da göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir yere sahiptir. Doğal kaynakları ile de müthiş bir güzelliğe sahip olan Bursa birçok konuda kendini geliştirmiş bir şehirdir. Yıllardır kalitesini devam ettiren ve ziyaretçilerini de artıran bir şehir olarak karşımıza çıkar. Türkiye’nin ekonomisindeki katkısı çok fazladır. Sağlık konusunda da kendini geliştirerek hastanelerinin kalitesini artırmaya devam ediyor. Bursa Şehir Hastanesi 2019 yılından itibaren halka açılarak hızlı bir şekilde yatak kapasitesinin de artırmıştır.

Bursa Şehir Hastanesi 3 yıldır halka açık bir şekilde hizmet vermeye devam eden bir hastanedir. 1355 yatak kapasitesine sahip olarak sağlık Kampüsü olarak kendini geliştirmeyi  esirgemeden Devam ediyor. 309 poliklinik odası bulunarak büyük bir hastane olduğunu görmekteyiz. Türkiye’de en büyük hastanelerden biri olarak adını duyurmuş bir hastanedir. Türkiye’de 10. Şehir Hastanesi olarak 6 farklı branşı bulunan Bursa Şehir Hastanesi hizmet vermeye devam ediyor. Branşları farklı çeşitlerdedir. Hizmetleri olağanca hızıyla devam ederek insanlara hizmet veriyor. Hastalıkların tedavisinde teşhislerini hızlı bir şekilde koyuyorlar. Böylece Bursa Şehir Hastanesi değişen dünyaya ayak uyduran bir hastane olarak biliniyor.

Bursa Şehir Hastanesi Hizmetleri

Bursa Şehir Hastanesi birçok tahlil sayesinde hastalıkların teşhislerini gecikmeden koymaya devam ediyor. Radyoloji, mikrobiyoloji, Patoloji, biyolog, hormon, hemogram,  sedim, biyokimya gibi birçok laboratuvarı bünyesinde bulunduran bir  hastane olarak biliniyor. Tahlil sonuçları zaman kaybetmeden çıkıyor. Tahlil sonuçlarınızı farklı sistemler üzerinden  görüntüleyebilirsiniz. E nabız, MHRS gibi sistemler yolu ile tahlil Sonuçlarına da takip edebilme şansını kullanabilirsiniz. Bu sayede Hastaneye gitmeden tahlil sonuçlarınızı kontrol edebilirsiniz. Hiçbir sorun çıkmadan bu sistemleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Randevularınızı kolay bir şekilde alarak muayene olmaya hemen gidebilirsiniz.

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com