Bursa Yüksek Ihtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

TAHLİL SONUÇLARI

 Bursa Yüksek Ihtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) öğrenmek için, aşağıda yer alan Bursa Yüksek Ihtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları bağlantısı üzerinden ilgili hastanenin laboratuvar sayfasına ilerleyerek, sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Bursa Yüksek Ihtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi telefon numarası , konumu, gibi iletişim bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hastane Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Laboratuvar Test Sonuçları

Randevu Al Tahlil Sonuçları Covid-19 Testi

Telefon
( 00224 295 5 ) Aramak İçin Tıklayınız0 00
Randevu Telefonu:
182
Adresi:
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. Polis Okulu Karşısı Yıldırım / BURSA
İnternet Sitesi
https://bursayuksekihtisaseah.saglik.gov.tr/

İsterseniz sayfadaki QR Kodunu Kameranıza Okutarak, tahlil sonuçları sayfasına gidebilirsiniz. Bursa Yüksek Ihtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bilgi: Bursa Yüksek Ihtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları (laboratuvar sonuçları) butonlarına bastıktan sonra hastanenin tahlil sorgulama, öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonla arayarak Bursa Yüksek Ihtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için randevu taleplerinizi yukarıda yazan, hastaneye ait telefon numarasına tıklayarak ya da 182 Sağlık Bakanlığı Telefonla Randevu Alma Hattı veya https://www.mhrs.gov.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

Bursa Yüksek Ihtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Konumu (Harita)

Yol Tarifi Al

Bursa Yüksek Ihtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları

 

Bursa İlindeki Diğer Hastaneler

Yorum yapın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com